Szykowna nowoczesna kuchnia

Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi być biała, sterylna i minimalistyczna. Często odpowiednio zastosowane dodatki, czy proporcje kolorów wraz z poszczególnymi elementami, pozwolą nam uzyskać niezwykle nowoczesny, piękny, oraz niepowtarzalny wygląd. Tak właśnie jest przypadku tej kuchni. Standardowa biel przełamana jest fascynującą wysoką szafą, która sama w sobie stanowi świetną ozdobę. Dzięki temu unikamy jednostajności, a przy tym nagle całość staje się o wiele bardziej przytulna. Świetnie pasującym dodatkiem jest tu także chromowana lampa, która oświetla nam całe pomieszczenie, wraz z przestrzenią roboczą na wyspie kuchennej.

Pierwszy poziom wyspy kuchennej stanowi miejsce do gotowania, oraz przygotowywania potraw.

Sama wyspa jest dwu poziomowa, drugi poziom stanowi drewniana nakładka przy której możemy jeść, opierając ręce o przyjemnie ciepłe drewno.  Z pewnością ułatwia to granitowy blat, łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo wytrzymały. Na blacie znajdziemy dodatkowo szeroką płytę grzewczą na pięć palników, oraz zlew kuchenny. Podstawę wyspy stanowią szafki wypełnione wysokimi szufladami. Całość świetnie komponuje się, zarówno podstawowy biały kolor, jak i wszystkie dodatki wraz z oświetleniem, czy też chromowanym sprzętem kuchennym.

Wysokie szafy świetnie pasują do siebie pod względem symetrii.

Połowa rzędu to białe szafy, a druga to awangardowe szafy k specjalnej powierzchni. Jest to idealny przykład na to, jak można przełamać stereotypowy obraz nowoczesnej kuchni, jednocześnie wprowadzając bardo przytulną atmosferę i fenomenalny wygląd. Zdecydowanie jest to kuchnia niepowtarzalna, gdzie taką samą uwagę przykłada się do wyglądu, proporcji, jak i funkcjonalności. Całość nadal wygląda niezwykle nowocześnie, jest bardzo praktyczna, a także przyciąga wzrok świetnym połączeniem każdego z elementów.

Podobne projekty:

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...
Otwarta kuchnia pełna szyku 1

Otwarta kuchnia pełna szyku

Otwarta kuchnia pełna szyku Przestrzeń kuchenną można idealnie wkomponować jako piękną ozdobę...
Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni 1

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w...