Taktownie oraz ze smakiem

Niepowtarzalna kuchnia z wieloma wyjątkowymi akcentami. Na centralnym planie znajdziemy klasyczną wyspę kuchenną z kamiennym blatem. Jest ona dwupoziomowa, dzięki czemu na jednym poziomie możemy przygotowywać posiłki a na drugim w tym czasie ktoś inny może czytać gazetę. Jest ona drewniana, posiada wsporniki o geometrycznych kształtach nawiązujące do wyglądu pozostałej części.

Zaraz za wyspą rozpościera się ściana przy której znajdziemy zabudowę pieca wzorem klasycznych francuskich kuchni.

Cennym akcentem jest sam kształt zabudowy nadający jej monumentalny wygląd.kuchni. Dwie kolumny oraz ozdobny gzyms świetnie komponują się z dwiema wysokimi szafami po bokach mebli. Kolejną ściana zawiera okno zapewniające dużą porcję światła dziennego, wysokie szafki i rząd niskich. Po przeciwnej stronie znajdziemy wysokie szafy z równie pięknymi ozdobami jak filary ozdobne czy dekoracyjny gzyms i listwy ozdobne. Drewno zostało w odpowiedni sposób wyrzeźbione, następnie pokryte kilkoma warstwami lakieru. Podkreślił to jego naturalny urok.

Wnętrza szafek kryją same zabudowane udogodnienia.

Najnowsza technologia pozwala umieszczać w nich nowoczesne zmywarki czy pozostały sprzęt o modnych funkcjach jednak w klasycznej stylistyce. Wszystko dzięki temu jest wygodne oraz funkcjonalne. Ale przede wszystkim piękne dzięki właściwym proporcjom, spójnej kolorystyce czy starannie dobranym dodatkom. Jakość również jest ważna dlatego wykorzystane zostało dębowe drewno i odporny na uszkodzenia a przy tym świetny granit. Całość stanowi ozdobę dla domu, jest to pomieszczenie w którym spędza się mnóstwo czasu przy licznych okazjach, a ta kuchnia to oferuje. Z całą pewnością miło będzie zaprosić przyjaciół czy rodzinę do wspólnego gotowania by miło spędzać czas. Jest przy tym zgodna z wszystkimi klasycznymi definicjami mebli, dodatkowo posiadając wygodne współczesne udogodnienia.

Podobne projekty:

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...

Doskonała forma nowoczesnej kuchni

Doskonała forma nowoczesnej kuchni Wspaniała kuchnia w której punktem centralnym jest rozsuwana...