Taktownie oraz ze smakiem

Niepowtarzalna kuchnia z wieloma wyjątkowymi akcentami. Na centralnym planie znajdziemy klasyczną wyspę kuchenną z kamiennym blatem. Jest ona dwupoziomowa, dzięki czemu na jednym poziomie możemy przygotowywać posiłki a na drugim w tym czasie ktoś inny może czytać gazetę. Jest ona drewniana, posiada wsporniki o geometrycznych kształtach nawiązujące do wyglądu pozostałej części.

Zaraz za wyspą rozpościera się ściana przy której znajdziemy zabudowę pieca wzorem klasycznych francuskich kuchni.

Cennym akcentem jest sam kształt zabudowy nadający jej monumentalny wygląd.kuchni. Dwie kolumny oraz ozdobny gzyms świetnie komponują się z dwiema wysokimi szafami po bokach mebli. Kolejną ściana zawiera okno zapewniające dużą porcję światła dziennego, wysokie szafki i rząd niskich. Po przeciwnej stronie znajdziemy wysokie szafy z równie pięknymi ozdobami jak filary ozdobne czy dekoracyjny gzyms i listwy ozdobne. Drewno zostało w odpowiedni sposób wyrzeźbione, następnie pokryte kilkoma warstwami lakieru. Podkreślił to jego naturalny urok.

Wnętrza szafek kryją same zabudowane udogodnienia.

Najnowsza technologia pozwala umieszczać w nich nowoczesne zmywarki czy pozostały sprzęt o modnych funkcjach jednak w klasycznej stylistyce. Wszystko dzięki temu jest wygodne oraz funkcjonalne. Ale przede wszystkim piękne dzięki właściwym proporcjom, spójnej kolorystyce czy starannie dobranym dodatkom. Jakość również jest ważna dlatego wykorzystane zostało dębowe drewno i odporny na uszkodzenia a przy tym świetny granit. Całość stanowi ozdobę dla domu, jest to pomieszczenie w którym spędza się mnóstwo czasu przy licznych okazjach, a ta kuchnia to oferuje. Z całą pewnością miło będzie zaprosić przyjaciół czy rodzinę do wspólnego gotowania by miło spędzać czas. Jest przy tym zgodna z wszystkimi klasycznymi definicjami mebli, dodatkowo posiadając wygodne współczesne udogodnienia.

Podobne projekty:

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...
Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...
Nowoczesna czarna kuchnia z wyspą 1

Nowoczesna czarna kuchnia z wyspą

Nowoczesna czarna kuchnia z wyspą. Ścianę ozdabiają płyty ze specjalnego betonu. Łączy się to z...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...