Jako Studio-Kuchni.pl od 26 lat wykonujemy ponadczasowe kuchnie na wymiar w Polsce i Niemczech.

Wszystko zaczęło się jeszcze w latach osiemdziesiątych. Od małego zakładu stolarskiego na terenie Nysy w województwie Opolskim. To właśnie w nim Zbigniew Jugowski wykonywał drzwi, oraz meble. Wraz ze wzrostem popularności indywidualnych mebli kuchennych, powstała sieć sklepów stacjonarnych. W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów zagranicznych, obecnie meble kuchenne sprzedawane są wyłącznie przez Internet w całej Unii Europejskiej pod marką Studio-Kuchni.pl i Das-Kuechen-Studio.de

studio-kuchni-historia-square1

1989

1983

2021

Laureat plebiscytu Orły Meblarstwa 2019

DWUKROTNIE ZAJĘLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE W PLEBISCYCIE ORŁY MEBLARSTWA ZA ROK 2019, ORAZ 2020.

Priorytetem zawsze było dla nas światowe wzornictwo połączone z polskimi tradycjami stolarskimi. Pozwala to tworzyć ponadczasowe kuchnie. Są one piękne, funkcjonalne, oraz dopasowane do właściciela. To właśnie troska o klienta i spełnianie jego potrzeb zostało nagrodzone. W roku 2019 otrzymaliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Meblarstwa. Osiągnięcie to udało się powtórzyć w 2020 roku, gdzie ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce. Jesteśmy z tego tak samo dumni jak z każdej realizacji wykonanej na przestrzeni wszystkich lat.

Statuetka za nagrodę

Orłów Meblarstwa 2019

Nagroda plebiscytu Orły Meblarstwa 2020

Proste wartości od lat zapewniają udaną współpracę.

To dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, bo jesteś dla nas najważniejszy. Pomożemy Ci dobrać każdy z elementów kuchni, zaprojektujemy ją w sposób ergonomiczny, funkcjonalny, piękny i trwały. Wierzymy w projektowanie kuchni na lata, które przy tym nie muszą kosztować majątku.

Lata doświadczenia gwarantują wysoką jakość

Doświadczony zespół stolarzy i architektów wspiera Cię na każdym etapie realizacji kuchni.

Zaczynając od profesjonalnego projektu kuchni, po jej produkcje i finalny montaż. Na każdym etapie zyskujesz wsparcie wykwalifikowanej kadry. To właśnie doświadczony zespół pozwala nam wykonywać kuchnie kompleksowo. W jednym miejscu znajdziesz specjalistów z wielu dziedzin. Doświadczeni architekci zaprojektują kuchnię, którą wykona stolarz. Zespół montażowy dowiezie ją na miejsce i zamontuje. Posiadamy także obsługę serwisową, więc zawsze będziemy mogli Ci pomóc. 

Projektujemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne kuchnie

Za każdym razem łączymy trzy cechy takie jak estetykę, funkcjonalność, oraz dopasowanie do potrzeb klienta. Staramy się by każda z realizacji była ponadczasowa i wyróżniła się znakomitym wzornictwem, ale też dobrze służyła przez dziesiątki lat.

Zapraszamy do kontaktu

E-mail: kontakt@studio-kuchni.eu

Biuro – telefon:

 +48 737 470 123

 +48 737 470 123

niemieckaflaga +48 737 470 123

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie w europie, działamy także pod marką

Das-Kuechen-Studio.de

Chętnie przyjedziemy w dowolne miejsce Polski lub Niemiec. Kuchnie z Polski cieszą się dużym uznaniem w całej Europie. Obecne możliwości technologiczne i umiejętności, pozwalają nam wykonać kuchnię w dowolnym stylu. Opinie klientów studio-kuchni.eu wyraźnie mówią, że potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnością. Kuchnie wykonujemy kompleksowo, od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, doradztwo, dobór każdego z elementów, dopasowanie najlepszych elementów do budżetu, oraz transport, montaż i obsługę po nim.

Napisz wiadomość

5 + 13 =

Dojedziemy w dowolne miejsce Polski i Niemiec. 

Posiadamy własny transport, dzięki temu bezpiecznie dowieziemy Twoje meble na terenie całej Polski, oraz Niemiec. Wraz z zespołem montażowym przewozimy meble kuchenne, sprzęt AGD, akcesoria i blaty meblowe. 

studio-kuchni-historia-square1

Trafimy w każde miejsce Europy 🙂

Na montażu….

Własny transport

Dołącz do nas na Facebooku:

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku
Kontakt E-mail:

kontakt@studio-kuchni.eu

Zadzwoń

Biuro – telefon:

 +48 737 470 123

 +48 737 470 123

niemieckaflaga +48 737 470 123