Jako Studio-Kuchni.pl wykonujemy ponadczasowe kuchnie na wymiar w Polsce i Niemczech.

Wszystko zaczęło się jeszcze w latach osiemdziesiątych. Od małego zakładu stolarskiego na terenie Nysy w województwie Opolskim. To właśnie w nim Zbigniew Jugowski wykonywał drzwi, oraz meble. Wraz ze wzrostem popularności indywidualnych mebli kuchennych, powstała sieć sklepów stacjonarnych. W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów zagranicznych, obecnie meble kuchenne sprzedawane są wyłącznie przez Internet w całej Unii Europejskiej pod marką Studio-Kuchni.pl i Das-Kuechen-Studio.de

studio-kuchni-historia-square1

1989

1983

2021

Laureat plebiscytu Orły Meblarstwa 2019

DWUKROTNIE ZAJĘLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE W PLEBISCYCIE ORŁY MEBLARSTWA ZA ROK 2019, ORAZ 2020.

Priorytetem zawsze było dla nas światowe wzornictwo połączone z polskimi tradycjami stolarskimi. Pozwala to tworzyć ponadczasowe kuchnie. Są one piękne, funkcjonalne, oraz dopasowane do właściciela. To właśnie troska o klienta i spełnianie jego potrzeb zostało nagrodzone. W roku 2019 otrzymaliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Meblarstwa. Osiągnięcie to udało się powtórzyć w 2020 roku, gdzie ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce. Jesteśmy z tego tak samo dumni jak z każdej realizacji wykonanej na przestrzeni wszystkich lat.

Statuetka za nagrodę

Orłów Meblarstwa 2019

Nagroda plebiscytu Orły Meblarstwa 2020

Proste wartości od lat zapewniają udaną współpracę.

To dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, bo jesteś dla nas najważniejszy. Pomożemy Ci dobrać każdy z elementów kuchni, zaprojektujemy ją w sposób ergonomiczny, funkcjonalny, piękny i trwały. Wierzymy w projektowanie kuchni na lata, które przy tym nie muszą kosztować majątku.

Lata doświadczenia gwarantują wysoką jakość

Doświadczony zespół stolarzy i architektów wspiera Cię na każdym etapie realizacji kuchni.

Zaczynając od profesjonalnego projektu kuchni, po jej produkcje i finalny montaż. Na każdym etapie zyskujesz wsparcie wykwalifikowanej kadry. To właśnie doświadczony zespół pozwala nam wykonywać kuchnie kompleksowo. W jednym miejscu znajdziesz specjalistów z wielu dziedzin. Doświadczeni architekci zaprojektują kuchnię, którą wykona stolarz. Zespół montażowy dowiezie ją na miejsce i zamontuje. Posiadamy także obsługę serwisową, więc zawsze będziemy mogli Ci pomóc.