Tradycyjna prowansalska kuchnia

Nie wszystkie angielskie kuchnie muszą być białe czy o jasnych barwach. Bywają także inne, o pastelowych barwach. Kojarzą się one ze słonecznymi miejscami o znakomitej pogodzie. Nadają pomieszczeniu dużo pozytywnej energii, zwłaszcza jeśli dodatkowo łączą się one z interesującym wzornictwem. Tak właśnie jest w przypadki tej kuchni, gdzie drewniane meble umiejętnie łączą kolorystykę tworząc niepowtarzalną całość. Wszystko uzupełnia wspaniały żyrandol będący głównym źródłem światła. Pomieszczenie samo w sobie jest dobrze oświetlone dzięki wielu oknom, jednak to właśnie żyrandol dobrze oświetla i fenomenalnie wygląda. Wygląd ten uzupełnia całość niczym stylowy dodatek. Pod szafkami są także dodatkowe światła, które włączyć możemy by oświetlić blat na którym w danej chwili gotujemy.

Oświetlony jest nawet odcinek kuchni na którym znajdziemy duży piec wielofunkcyjny z płytą grzewczą.

Nawiązując do tradycyjnych kuchni, także tutaj zarówno piec jak i jego zabudowa są bardzo reprezentacyjne. Decydując się na tego typu klasyczną francuską kuchnię zazwyczaj chcemy połączyć ładny wygląd z wygodą gotowania czy przebywania wewnątrz tego pomieszczenia. Dlatego wszystko jest świetnie zaprojektowane z licznymi akcentami,. Począwszy od detali takich jak listwy, stojaki na wino, . Drewno i kamień gwarantują nam trwałość kuchni na długie lata. Są o wiele trwalsze od płyty meblowej, a ich naturalny wygląd jest bardzo atrakcyjny.

Układ jest klasyczny, zawiera w sobie narożną kuchnie z wyspą kuchenną i dodatkowymi wysokimi szafami przy kolejnej ścianie.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie gwarantujące plan ponieść umożliwiający komfortową pracę nawet wieki osób. Odległości zostały zachowane we właściwych proporcjach. Wszystko co potrzebujemy znajdziemy na swoim miejscu, dodatkowo nie zabraknie nam również miejsca do przechowywania rzeczy przydatnych w gotowaniu.

Podobne projekty:

Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Inspirująca i jasna angielska kuchnia

Inspirująca i jasna angielska kuchnia Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w odcieniach...