Tradycyjna prowansalska kuchnia

Nie wszystkie angielskie kuchnie muszą być białe czy o jasnych barwach. Bywają także inne, o pastelowych barwach. Kojarzą się one ze słonecznymi miejscami o znakomitej pogodzie. Nadają pomieszczeniu dużo pozytywnej energii, zwłaszcza jeśli dodatkowo łączą się one z interesującym wzornictwem. Tak właśnie jest w przypadki tej kuchni, gdzie drewniane meble umiejętnie łączą kolorystykę tworząc niepowtarzalną całość. Wszystko uzupełnia wspaniały żyrandol będący głównym źródłem światła. Pomieszczenie samo w sobie jest dobrze oświetlone dzięki wielu oknom, jednak to właśnie żyrandol dobrze oświetla i fenomenalnie wygląda. Wygląd ten uzupełnia całość niczym stylowy dodatek. Pod szafkami są także dodatkowe światła, które włączyć możemy by oświetlić blat na którym w danej chwili gotujemy.

Oświetlony jest nawet odcinek kuchni na którym znajdziemy duży piec wielofunkcyjny z płytą grzewczą.

Nawiązując do tradycyjnych kuchni, także tutaj zarówno piec jak i jego zabudowa są bardzo reprezentacyjne. Decydując się na tego typu klasyczną francuską kuchnię zazwyczaj chcemy połączyć ładny wygląd z wygodą gotowania czy przebywania wewnątrz tego pomieszczenia. Dlatego wszystko jest świetnie zaprojektowane z licznymi akcentami,. Począwszy od detali takich jak listwy, stojaki na wino, . Drewno i kamień gwarantują nam trwałość kuchni na długie lata. Są o wiele trwalsze od płyty meblowej, a ich naturalny wygląd jest bardzo atrakcyjny.

Układ jest klasyczny, zawiera w sobie narożną kuchnie z wyspą kuchenną i dodatkowymi wysokimi szafami przy kolejnej ścianie.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie gwarantujące plan ponieść umożliwiający komfortową pracę nawet wieki osób. Odległości zostały zachowane we właściwych proporcjach. Wszystko co potrzebujemy znajdziemy na swoim miejscu, dodatkowo nie zabraknie nam również miejsca do przechowywania rzeczy przydatnych w gotowaniu.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z...
Ponadczasowa wiktoriańska kuchnia 1

Ponadczasowa wiktoriańska kuchnia

Ponadczasowa wiktoriańska kuchnia Nie jest łatwo stworzyć klasyczną, ponadczasową kuchnie....
Jasna angielska kuchnia z wyspą-1

Jasna angielska kuchnia z wyspą

Jasna angielska kuchnia z wyspą Pomieszczenie jest bardzo jasne dzięki światłu padającemu z...