Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy połączyć fenomenalne wzornictwo z najnowszą technologią i odpowiednio zaplanować całą francuską kuchnię. Na pewno pomoże w tym jasny jednolity kolor, ponieważ moda na inne może przemijać. Biały natomiast zawsze jest w modzie. Według uznania możemy go dowolnie dekorować ozdobami. Świetnie kontrastuje z nim blat, który również jest e opierającym się próbie czasu czarnym kolorze. Całość niczym piękna biżuteria uzupełnia wiszący żyrandol.

Środkowa cześć to masywna wyspa z grubym blatem i dużymi wspornikami pod nim.

Jest on wyprofilowany w specjalny sposób ponieważ jego środek kryje w sobie niższy poziom na którym jest zlewozmywak. Dzięki temu mamy dwa poziomy. Na jednym możemy kroić składniki czy myć naczynia czy nalewać do nich wodę, a na drugim możemy jeść obiad czy choćby usiąść by poczytać poranną prasę. Świetne są również wsporniki biegnące na prawie całej wysokości mebli, mające specjalnie wyprofilowany kształt. Poniżej są dwa rzędy kryjące aż cztery swobodnie otwierane szafki.

W tle wyspy kuchennej znajduje się zabudowa z klasycznych francuskich mebli kuchennych.

Są one wyższe od standardowych mebli, dodatkowo jeszcze od góry posiadając listwy ozdobne. Listwy te rzeźbione są w drewnie, swoim wzorem łącząc się z pozostałą częścią mebli. Szczególnie efektownie połączenie to wygląda w przypadku wysokich filarów dekoracyjnych czyli plastrów. Nadaje to monumentalny wygląd, będąc ciekawym detalem wartym zauważenia. Spojrzenie przyciąga też piękny piekarnik z płytą grzewczą, nad którym wykonana została specjalna zabudowa aby dobrze wkomponować go oraz okap. Dalej jest duży kredens z witrażami. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom miejsca mamy pod dostatkiem, możemy wygodnie gotować bez obaw wchodzenia w drogę komuś kto właśnie je szybki posiłek lub czyta gazetę. Nie robimy także zbędnych kroków, a wszystko czego potrzebujemy mamy w pobliżu. Do tego wszystko utworzone jest na wzór tradycyjne stylu francuskiego, trzymając się kanonów piękna, które nigdy nie wychodzi z mody.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...
klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Drewniane akcenty w nowoczesnej kuchni

Drewniane akcenty w nowoczesnej kuchni Główny punkt kuchni stanowi wielofunkcyjna wyspa z...
Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję 5

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję Mamy tutaj świetne geometryczne rozwiązania. Począwszy...