Klasyczna francuska kuchnia z wyspą na której znajduje się gruby blat. Dolna część o jasnym kolorze zawiera piękne drewniane ozdoby o wymyślnych kształtach. Wykonane one zostały w drewnie, obok nich mamy kilka rodzai szafek. Wszystkie one zawierają wiele miejsca aby trzymać w nich przydatne artykuły. Dodatkowo w jednej z nich znajdziemy wysuwany kosz z wbudowanym sortownikiem odpadów. Umożliwia to łatwą i wygodną segregację, a także jest przykładem na to jak można umieścić współczesne rozwiązania w klasycznej francuskiej kuchni. U góry wyspy kuchennej znajduje się specjalnie wyprofilowany blat z grubego drewna, z ładnie wykończonymi krawędziami. Jest to przestrzeń na której możemy spożywać posiłki, ponieważ drewno jest ciepłe i przyjemne w dotyku. Możemy też na nim gotować, dzięki czemu zyskujemy dużą przestrzeń do przygotowywania posiłków. Poniżej jest granitowy blat, pośrodku którego znajdziemy zlewozmywak. Łatwo i wygodnie możemy tutaj myć naczynia czy opłukiwać owoce. Pomoże w tym specjalnie wyprofilowana bateria kuchenna. Dodatkowo granit jest pięknym akcentem kolorystycznym pasującym do pozostałych fragmentów blatu i mebli.

Przy jednej ze ścian znajdziemy dwa osobne rzędy zawierające wysokie szafy.

W jednej z nich znajduje się obszerna lodówka dwudrzwiowa, która zawiera w sobie ogromną ilość miejsca na przechowywanie żywności. Do tego od zewnętrznej strony wygląda jak integralna część kuchni we francuskim stylu, nie przywodząc na myśl typowo nowoczesnego sprzętu kuchennego. Jest to idealne rozwiązanie aby uniknąć sytuacji w której wygląd lodówki zaburzy nam klasyczny wygląd pozostałych mebli. Tutaj do drzwi zabudowanej lodówki przymocowany został front, który nadaje tradycyjny wygląd. W drugiej natomiast znajdziemy piekarnik w zabudowie. Posiada on czarny kolor, który świetnie kontrastuje z białymi meblami. Pięknie prezentuje się również listwa wieńcząca u góry francuskich mebli kuchennych. Sprawia ona, że meble wydają się dużo wyższe i pełniejsze w swoim kształcie. Pod nią również zostały wyrzeźbione specjalne klasyczne kształty. Każdy z tych elementów jest niczym piękna ozdoba, sprawia że nawet pozornie prosta szafa nabiera wyjątkowego charakteru.

Środkowa ściana w centralnym punkcie zawiera duże okno, pod którym umieszczony jest rząd dolnych szafek.

. Zawiera długą linię blatu roboczego z czarnego granitu, co z pewnością będzie pomocne przy gotowaniu większych dań. Obok natomiast znajduje się kolejna ściana, tym razem z okapem. Specjalnie dla niego wykonana została specjalna zabudowa komina. Okap natomiast został zabudowany na wzór francuskich mebli kuchennych. Jest on szeroki, ponieważ jego rozmiar został dopasowany proporcjonalnie do obsługiwanego pomieszczeniach. Na dole znajduje się czarny piec wielofunkcyjny, zawierający w sobie zarówno płytę gazową jak i piekarnik. W dalszej części znajdziemy wiele szuflad idealnych na przykład do przechowywania sztućców lub naczyń.  Przydatnym rozwiązaniem jest również możliwość montowania różnych rodzajów szuflad do klasycznej kuchni. Dzięki temu mogą być one wyciszone, mieć zwiększony udźwig lub wysuwać się w całości.

Podobne projekty:

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Minimalistyczna kuchnia z wyspą

Minimalistyczna kuchnia z wyspą Geometryczne, a zarazem eleganckie kształty świetnie pasują do...

Piękne oblicze klasycznej kuchni

Piękne oblicze klasycznej kuchni Duże drzwi oraz okna świetnie oświetlają całe pomieszczenie....