Unikalna elegancja w wiktoriańskiej kuchni

Bardzo elegancka kuchnia, która z pewnością będzie prawdziwym centrum domu. Od rodzinnego gotowania, po podejmowanie gości. Przede wszystkim ze względu na zaprojektowanie stylowego wnętrza, które jednocześnie jest praktyczne. Głównie dlatego, że zostało zaprojektowane ze względu na kilka funkcji. Projektując kuchnię, zawsze pojawia się wiele czynników do uwzględnienia. Od wystarczającej ilości miejsca, przez zastosowane urządzenia kuchenne, po właściwe oświetlenie. Najważniejsze jednak, czy wygląd odpowiada oczekiwaniom użytkownika i jego rodziny.

W kuchni spędzamy na tyle dużo czasu i na tyle często, że powinna być ona zarówno praktyczna, jak i estetyczna.

 Dzięki czemu znacznie poprawi komfort naszego życia. Kuchnia ta łączy ze sobą stonowaną, jednostajną kolorystykę mebli kuchennych z mocnym kolorem blatu drewnianego na wyspie i kamiennych w obu rzędach mebli pod ścianami. Stonowana kolorystyka całą uwagę kieruję na wyspę kuchenną, która automatycznie staje się centrum pomieszczenia. Jej masywny wygląd pięknie podkreśla obły kształt blatu i rzeźbione wsporniki, nadające jej niepowtarzalny wygląd. Za klasycznym wyglądem mebli, kryje się najnowsza technologia, maksymalnie ułatwiająca gotowanie i codzienne użytkowanie pomieszczenia. Dzięki użyciu naturalnych materiałów jak kamień i drewno, oraz odpowiedniemu balansie kolorów, całość wygląda jednocześnie nowocześnie i przytulnie. Dodatkowo zapewnia wysoką trwałość na dziesiątki lat.

Istotnym elementem jest duża szafa na zabudowaną lodówkę, dodatkowo ozdobiona rzeźbionymi listwami ozdobnymi i wspornikami.

Jest to idealny sposób na klasyczną i ponadczasową zabudowę lodówki, która przemieni się w prawdziwie artystyczną ozdobę całej kuchni. Kolejnym równie ciekawym elementem jest zabudowa okapu, ponownie zaprojektowana z myślą wtopienia go w ogólną koncepcję ponadczasowej elegancji. Jest to jeden z licznych elementów, które zostały dokładnie przemyślane by idealnie dopasować całość. Pod każdym względem projektując ją z myślą o estetyce i radości użytkowania.

Podobne projekty:

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Nowoczesna kuchnia ze stylem

Nowoczesna kuchnia ze stylem Coraz częściej kuchnia przestaje być wyłącznie pomieszczeniem w...

Dyskretnie i stylowo

Dyskretnie i stylowo Kuchnia jednocześnie bardzo sterylna, minimalistyczna, a także przestronna....