Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w swojej prostocie forma. Wszystkie określenia oddają idealnie założenia, jakie towarzyszyły projektowaniu. Tłem dla wyspy jest jeden rząd wysokich szaf, po środku których umieszczone zostały piekarniki. Dodatkowo znajdziemy tu również zabudowaną lodówkę. Na szafach mamy strukturę modrzewiu. Jest to nawiązanie do ekologii a także oparcie fenomenalnego wyglądu o naturalne piękno słojów drewna. Idealnie komponuje się z tym biały lakier na wyspie. Dodatkowo jako blat zastosowany mamy czarny kompozyt wykonany w najnowszej technologii. Jest to skruszony drobno kamień z domieszką odpowiednich klejów.

Dzięki czemu udało się idealnie wkomponować zlewozmywak, wykonując go z dokładnie tego samego materiału co blat.

Jest on również odporny na wysokie temperatury, czy też zadrapania.pod blatem jeden rząd szuflad także ma kolor czarnego lakieru, co optycznie podnosi nam górną cześć wyspy, a także nawiązuje do czarnego koloru piekarników. Na wyspie znajdziemy również dużą kuchenkę gazową o szerokości aż 90cm, dzięki czemu będziemy mogli przygotować duże ilości potraw na specjalne okazje. Znacznie ułatwią nam to dodatkowo przestronne szuflady wyposażone w wiele akcesoriów pozwalających przechowywać w nich jeszcze więcej rzeczy.

Całość jest idealnym przykładem na to, że nowoczesna kuchnia wcale nie musi być zimna i sterylna, czy też nudna.

Drewno modrzewia bardzo ociepla wygląd, sprawia że w nowoczesnej kuchni czujemy się przytulnie i przyjemnie. Dodatkowo kolorystycznie górna część wyspy stanowi świetne przejście do białej kolorystyki. Kuchnia zbudowana jest na otwartej przejrzenia, a także stanowi przykład na to, jak świetnie rozplanować przestrzeń by wykorzystać ją w pełni, dodatkowo uzyskując prawdziwie ozdobne meble.

Podobne projekty:

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...
Kremowa angielska kuchnia 1

Kremowa angielska kuchnia

Kremowa angielska kuchnia To co charakteryzuje klasyczne kuchnie to najczęściej jasna lub kremowa...
Ciekawy kontrast czerni z bielą 2

Ciekawy kontrast czerni z bielą

Ciekawy kontrast czerni z bielą Klasyczny układ w którym po środku jest wyspa kuchenna otoczona...

Stonowane piękno

Stonowane piękno Przede wszystkim możemy tu zauważyć połączenie charakterystyczne dla angielskich...