Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w swojej prostocie forma. Wszystkie określenia oddają idealnie założenia, jakie towarzyszyły projektowaniu. Tłem dla wyspy jest jeden rząd wysokich szaf, po środku których umieszczone zostały piekarniki. Dodatkowo znajdziemy tu również zabudowaną lodówkę. Na szafach mamy strukturę modrzewiu. Jest to nawiązanie do ekologii a także oparcie fenomenalnego wyglądu o naturalne piękno słojów drewna. Idealnie komponuje się z tym biały lakier na wyspie. Dodatkowo jako blat zastosowany mamy czarny kompozyt wykonany w najnowszej technologii. Jest to skruszony drobno kamień z domieszką odpowiednich klejów.

Dzięki czemu udało się idealnie wkomponować zlewozmywak, wykonując go z dokładnie tego samego materiału co blat.

Jest on również odporny na wysokie temperatury, czy też zadrapania.pod blatem jeden rząd szuflad także ma kolor czarnego lakieru, co optycznie podnosi nam górną cześć wyspy, a także nawiązuje do czarnego koloru piekarników. Na wyspie znajdziemy również dużą kuchenkę gazową o szerokości aż 90cm, dzięki czemu będziemy mogli przygotować duże ilości potraw na specjalne okazje. Znacznie ułatwią nam to dodatkowo przestronne szuflady wyposażone w wiele akcesoriów pozwalających przechowywać w nich jeszcze więcej rzeczy.

Całość jest idealnym przykładem na to, że nowoczesna kuchnia wcale nie musi być zimna i sterylna, czy też nudna.

Drewno modrzewia bardzo ociepla wygląd, sprawia że w nowoczesnej kuchni czujemy się przytulnie i przyjemnie. Dodatkowo kolorystycznie górna część wyspy stanowi świetne przejście do białej kolorystyki. Kuchnia zbudowana jest na otwartej przejrzenia, a także stanowi przykład na to, jak świetnie rozplanować przestrzeń by wykorzystać ją w pełni, dodatkowo uzyskując prawdziwie ozdobne meble.

Podobne projekty:

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...
Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia 1

Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia

Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia   Duża nowoczesna kuchnia łącząca ze sobą fantastyczny...

Tradycyjna angielska kuchnia

Tradycyjna angielska kuchnia Kuchnia jest miejscem w którym gotujemy, spożywamy posiłki, czy po...