Urokliwa kuchnia angielska z wyspą

Bardzo elegancka kuchnia, która łączy klasyczna stylistykę kuchni angielskich ze współczesnym wnętrzem. Kształty są eleganckie, oraz jednocześnie stonowane. Podobnie jak kolorystyka. Odcień szarości pozwala dobrze wkomponować meble kuchenne do pomieszczenia, dając obszar do wykorzystania dodatków. Meble w takim stylu stanowią świetną bazę do korzystania z ozdób, które możemy często zmieniać. Choćby w zależności od pory roku, ponieważ inne rzeczy możemy wyeksponować latem a inne zimą. Kilka prostych dodatków potrafi zupełnie odmienić przyjęty wizerunek.

Pięknym elementem jest zabudowa okapu, która nadaje całej kuchni niepowtarzalnego charakteru.

Utrzymany jest on w równie eleganckim tonie. Odpowiednie proporcje oraz kompozycja zapewniają rewelacyjny wygląd. Forma mebli nawiązuje do tradycyjnego angielskiego stylu. Widoczne jest to choćby po obu stronach wyspy, gdzie mamy ciekawe akcenty stylistyczne. Z obu stron są otwarte półki i wsparte filarami. Na środku wyspy pod drewnianym blatem zamontowany został porcelanowy zlewozmywak. Jest to rozwiązanie piękne i praktyczne. Jest w jednej linii z czarnym piecem. Dzięki temu nie musimy robić wielu zbędnych kroków trzymając garnki, wszystko jest rozplanowane funkcjonalnie i komfortowo.

Oprócz tego znajdziemy tu wszelkie najnowsze rozwiązania.

Na przykład ogromna ilość miejsca do przyrządzania potraw, a także spożywania posiłków. Kuchnia jest otwarta na salon, wiec możemy gotować w więcej osób, a także rozmawiać z pozostałymi domownikami. To prawdziwe centrum domu. Przy tym pozostaje jego reprezentacyjną wizytówką, ale nie jest przesadnie nachalne w swojej stylistyce. Odpowiedni wygląd oraz kolorystyka umiejętnie wtapiają kuchnię do całego domu. Wszystko miało być trwałe, oraz świetnie wyglądać.  Założenia te zostały spełnione pod każdym względem.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...
klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Intrygujące akcenty w angielskim stylu

Intrygujące akcenty w angielskim stylu Wyspa kuchenna może wydawać się mniej tradycyjna, jednak...

Taktownie oraz ze smakiem

Taktownie oraz ze smakiem Niepowtarzalna kuchnia z wieloma wyjątkowymi akcentami. Na centralnym...