Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami

Klasyczna kuchnia angielska zawsze jest elegancka, ale może być również przytulna. Wszystko zależy od tego jakich dodatków użyjemy, oraz co jest dla nas istotne. Tutaj nad wyspą zawieszony jest drewniany element, na którym umieścić możemy dodatkowe rzeczy. Będą one wtedy dostępne na wyciągnięcie ręki w każdej sytuacji. Nigdy nie wiemy kiedy mogą nam się przydać, wtedy musimy robić zbędne kroki i marnować czas by daną rzecz odnaleźć. Takie ułatwienie jest nawiązaniem do klasycznych kuchni angielskich w których często mogliśmy spotkać dodatki w postaci jedynych w swoim rodzaju wieszaków. Wyeksponowane naczynia mocno personalizują pomieszczenie. Możemy zmieniać je według uznania, tym prostym sposobem odświeżając całość, gdy tylko obecny wygląd nam się znudzi. Na wyspie jest także blat z czarnego granitu, charakteryzuje go spora grubość oraz odporność na zarysowania i uszkodzenia. Świetnie prezentuje się on wraz ze wspornikami umieszczonymi pod nim. Mają one charakterystyczne kształty i wyżłobienia, wszystkie rustykalne elementy nie zdradzają tego, że kryje się za nimi najnowsza technologia ułatwiająca codzienne korzystanie z pomieszczenia.

Szuflady działają gładko i cicho. Jest to bardzo komfortowe, a przy tym utrzymane w tradycyjnej stylistyce.

Podobnie jak sprzęt do zabudowy, jak chociażby lodówka z linii stylistycznej retro. Świetnie oddaje ona ideę współczesnych tradycyjnych kuchni angielskich. Obecne rozwiązania technologiczne będące efektem wielu lat badań i testów, adaptowane są do klasycznego wyglądu. Dlatego możemy cieszyć się wyglądem tradycyjnego pomieszczenia, natomiast rozwiązania mieć prosto z modnych nowinek technologicznych. Podobnie jest w przypadku pieca wielofunkcyjnego. Jego górna część stanowi palniki gazowe. Dolna natomiast to piekarnik o kilku oddzielnych miejscach do pieczenia. Wnętrza mebli także posiadają wszelakie akcesoria gwarantujące porządek wśród trzymanych tam rzeczy. Warto dobrać je pod kątem tego co produkujemy, oraz do czego naprawdę będziemy ich używać. Na pewno przydadzą się kosze oraz ociekacz, czy wykłady na sztućce do szuflad.

Układ oprócz wyspy stanowi zabudowę pieca. Wnęka przy płycie grzewczej wyłożona jest kafelkami.

Jest to piękny akcent, dzięki któremu ta angielska kuchnia nabiera niepowtarzalnego charakteru. Jest tutaj także pod dostatkiem przeszklonych szafek, które sięgają aż do sufitu. Ich środek jest podświetlony, oraz tutaj również jest możliwość wyeksponowania ulubionych rzeczy. Pomiędzy szafkami na całej długości znajdziemy tai sam blat z czarnego granitu, perfekcyjnie kontrastujący z jasnymi meblami.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...
elegancka_otwarta_kuchnia_1.jpg

Elegancka otwarta kuchnia

Elegancka otwarta kuchnia Charakterystyczna zieleń przeplata się z drewnianymi akcentami. Tworzy...
Klasyczne kształty angielskiej kuchni 2

Klasyczne kształty angielskiej kuchni

Klasyczne kształty angielskiej kuchni. W dzisiejszych czasach tradycyjne kuchnie wyposażone są we...