Jesteś przed wyborem nowej kuchni? Koniecznie przeczytaj, zanim wybierzesz…

Wyobraź sobie Twoją wymarzoną kuchnię, co widzisz?

Od 23 lat pomogliśmy setkom klientów przenieść kuchnie z marzeń do rzeczywistości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwań nawet najbardziej wymagających osób, a każdą kuchnię traktujemy indywidualnie. To dlatego z nami zyskasz piękną, trwałą, funkcjonalną kuchnię na lata, która dodatkowo zmieści się w preferowanym przez Ciebie budżecie.

Wyzwania zmieniających kuchnie…

Jakie problemy najczęściej dotykają ludzi szukających kuchni na wymiar?

Potrzeba doradztwa pod kątem budżetu, oczekiwań, praktyki. Obawa przed zmarnowaniem pieniędzy na nieadekwatną do jakości cenę.

Wiele rzeczy ładnie prezentuje się w katalogu i opisie technicznym, jednak w praktyce okazują się nieskutecznymi. Niewłaściwie wybierając poszczególne elementy, czy też dobierając budżet, możemy przepłacić za szereg elementów pozornie wyglądających na trwałe, sprawdzone, jednak w praktyce okazujących się stratą pieniędzy.  Z racji szerokiej rozpiętości materiałów i akcesoriów, często zdarza się wybrać rzeczy niesprawdzone w praktyce, czy posiadające cenę nieadekwatną do jakości. Często też nie mamy czasu oglądać setki produktów, porównywać je i kupować w ciemno. Dodatkowo dobrze zaprojektowana kuchnia jest jak solidna inwestycja podnosząca wartość mieszkania.

Nietypowe pomieszczenie, które ciężko jest funkcjonalnie zagospodarować.

Według badań kuchnię zmieniamy średnio co 15-20lat. Warto więc wybrać właściwie, dobrze przemyśleć wybór, by nie zrobić sobie krzywdy za własne pieniądze. Łatwo jest nie wykorzystać w pełni możliwości danej kuchni, przez co tracimy znaczną część miejsca i nie możemy przechowywać większości zapasów, czy garnków. Kuchnia zaplanowana z brakiem funkcjonalności, to kolejne 15 lat utrudnionej pracy, chodzenia dodatkowych dziesiątek kilometrów i braku dostatecznej ilości miejsca na przyrządzanie potraw. Jeśli nie zaplanujemy dobrze pomieszczenia, kuchnia zamiast wizytówki domu i jego serca, staje się kłopotem i powodem do złości przez następne kilkanaście lat. Jeśli mamy problem ze zdrowiem, idziemy do lekarza. Jeśli mamy problem z kuchnią ciężką do zaplanowania, również idziemy do specjalisty. Ktoś, kto zaprojektował kilkaset kuchni, doskonale będzie wiedział jak korzystnie wykorzystać naszą kuchnię w każdym możliwym aspekcie.

Problem posiadania nieatrakcyjnej wizualnie, odpychającej kuchni, przez następne kilkanaście lat

Jeśli kuchnia wygląda nieatrakcyjnie, przestaje być wizytówką domostwa i powodem do dumy. Dręczy Cię problem dobrego wykonania i zaaranżowania kuchni? Każda kuchnia stanowi serce domu, czy też mieszkania. Szczególnie pod względem funkcjonalności i wyglądu. Każdy z nas chce, by osoby odwiedzające nasze domostwo zachwycały się kuchnią, zamiast wytykać jej wady i braki.

Poszukiwanie projektanta zapewniającego niepowtarzalny design, funkcjonalność, doradztwo, jakość i solidność wykonania.

Wymarzona, bliska sercu kuchnia dla każdego z nas jest wyjątkowa. Pragniemy wykonać ją w możliwie najlepszy sposób, by uniknąć amatorskich rozwiązań i nietrwałego wykonania. Pragniemy by podobała się nam i bliskim, oraz budziła zachwyt w odwiedzających. Nikt nie chce by była brzydka, nietrwała, niestarannie wykonana. Dlatego jeśli już raz na 15-20 lat decydujemy się na zmianę kuchni, warto to powierzyć profesjonalistą, a zyskamy na każdym etapie.

Obawa przed nerwami i stresem związanym z montażem

Jeśli kuchnię wykonaną na wymiar montujemy sami, czy też zlecamy to niewyspecjalizowanej grupie monterskiej, musimy liczyć się z możliwością ewentualnych uszkodzeń, strat pieniężnych i niedopasowania kuchni do pomieszczenia.

Dlaczego my?

Pragniesz stylowej kuchni wysokiej jakości?

Współpraca z nami to bezkompromisowa jakość kuchni i usług, która nie jest jedynie sloganem. Najważniejszy jesteś Ty i spełnienie Twoich potrzeb poprzez stworzenie Twojej kuchni marzeń. Stylowej, pięknej, funkcjonalnej, ponadczasowej.

Niedostępna oferta i doradztwo

Posiadamy dostęp do oferty zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów, także do elementów dostępnych wyłącznie w dystrybucji studyjnej, niedostępnych w sprzedaży internetowej. Doradzimy Ci, pomożemy wybrać każdy z elementów by otrzymać niesamowity efekt, piękny wygląd i by zmieścić się w preferowanym przez Ciebie budżecie.

 

Imponujący projekt całej kuchni

Twoja kuchnia nabierze wyjątkowego charakteru i stanie się imponującą, piękną wizytówką domu przez aranżację od renomowanego projektanta z 23 letnim doświadczeniem.

Renomowany projektant, 23 lata doświadczenia

23 lata projektowania, szkoleń, setki realizacji w Polsce i całej Europie, pasja i wiedza techniczna. Wszystko to połączone z pragnieniem byś był szczęśliwy w Twojej wymarzonej kuchni sprawia, że od lat klienci i prasa branżowa postrzegają naszą pracownię jako bezkonkurencyjną w kwestii projektowania wyjątkowych, stylowych kuchni. Sprawimy, że każdy element kuchni będzie tworzył spójną, piękną i funkcjonalną całość. Dobierzemy wszystko czego potrzebujesz i pomożemy uniknąć tego, co może okazać się błędem. Szanujemy Twój czas, dzięki nam nie musisz spędzać setek godzin na studiowaniu każdego z elementów, ani kończyć studiów technicznych by zaprojektować imponującą kuchnię.

Zamienimy wady Twojej kuchni w zalety

Wszystkie wady Twojego pomieszczenia zamienimy w zalety. Wykonamy najlepszą możliwą wersję Twojej kuchni. Udowodnimy, że Twoja kuchnia może wyglądać jak z okładki czasopism o wnętrzach. Dodatkowo będzie w pełni funkcjonalna, a czas spędzony w niej jeszcze większą radością.

 

Indywidualne podejście do Ciebie

Poświęcimy każdą wymaganą ilość czasu, by zapewnić Ci Twoją kuchnię marzeń. Projektowane to nasza pasja i z entuzjazmem podchodzimy do każdej realizacji, niezależnie od jej rozmiarów. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy.

Styl jaki preferujesz w najlepszym wykonaniu

Dzięki 23 letniemu doświadczeniu, wiedzy technicznej i pasji wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu stylowych kuchni najwyższej jakości. Od kuchni w stylu angielskim, przez styl skandynawski, po modernistyczny. Dla nas kuchnia nie ogranicza się jedynie do mebli kuchennych, a stanowi całość jako spójny i kompletny efekt przemyślanych decyzji w wyborze materiałów, sposobu wykonania i celu zestawienia wszystkich elementów. To właśnie dzięki temu Twoja nowa kuchnia zachwyci każdego, a przede wszystkim Ciebie. Bo jesteś dla nas ważny.

 

Reasumując…

Reasumując, kuchnie są wieloetapowym procesem, przy którym łatwo o pomyłkę na każdym etapie. Według badań i statystyk, kuchnie zmieniamy średnio co 15 – 20 lat. Normalnym jest, że szukamy możliwie najlepszego wyboru i doradztwa. Każdy z błędów kosztuje dużo, nie tylko jeśli chodzi o straty materialne, ale także te dotyczące naszych nerwów. Wielu naszych klientów miało problem z właściwym zaplanowaniem kuchni. Rozmawiając z klientami, którym mieliśmy przyjemność wykonać kuchnie, wiemy jak wielką różnicę odczuwają. Wszystko jest teraz pod ręką, w kuchni można pomieścić kilkakrotnie więcej rzeczy, gotowanie w niej jest przyjemnością. Dodatkowo dzięki właściwemu rozplanowaniu przyjemnie spędza się czas choćby przy porannej kawie, czy spotkaniu ze znajomymi. Klienci mówią nam, jak nowa kuchnia budzi efekt „wow” wśród osób odwiedzających ich dom. Kuchnia jest jednym z tych miejsc, które jeśli są zaprojektowane dobrze, to cały dom wygląda wtedy dobrze. Często słyszymy, ze kuchnia wykonana w naszym studio jest piękną, funkcjonalną wizytówką domostwa i jego sercem.

Na przestrzeni 23 lat przenieśliśmy setki pięknych kuchni z marzeń do rzeczywistości

Na przestrzeni 23 lat działalności, osoby którym mieliśmy możliwość pomóc, możemy liczyć w setkach. Posiadając wiedzę i doświadczenie, jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać funkcjonalną i reprezentacyjną kuchnię na wymiar, gwarantując satysfakcję. Współpracując z nami zyskujesz zapewnione wsparcie i solidne wykonanie kuchni potwierdzone certyfikatami, gwarancją, rekomendacjami. Na każdym kroku zyskujesz wsparcie ekspertów, od projektanta z ogromnym doświadczeniem, po ekipę montażową która zapewni pełną zgodność końcowej realizacji z projektem. Dodatkowo jeśli w przyszłości zechcesz dokonać jakichkolwiek zmian, z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i ich dokonamy. Wszystko dlatego, że tworzymy kuchnie na lata.

Wierzymy w partnerskie relacje

Co ważne, klientów traktujemy po partnersku, wyznając odchodzącą do przeszłości regułę, w której lepiej coś odradzić, aniżeli nie miałbyś być w pełni usatysfakcjonowany ze swojej kuchni. Wiele materiałów dzięki rozwojowi technologii posiada tańsze zamienniki dające bliźniaczy wygląd w znacznie mniejszej cenie. Ze stylem potrafimy dobrać materiały, kolorystykę, wzornictwo, oraz rozplanować całość.  Każdy klient jest dla nas ważny, każdą realizację traktujemy indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji i unikalnemu podejściu, z nami otrzymasz piękną, trwałą, wyjątkową kuchnię na wymiar w preferowanym przez siebie budżecie, która na długie lata stanie się wizytówką domostwa.

Jak działamy?

Projektujemy, realizujemy, współpracujemy teraz i w przyszłości

Współpraca z nami jest prosta i klarowna. Polega na trzech krokach.

Krok 1: Wymiarujemy pomieszczenie lub zdalnie przygotowujemy projekty

Krok 1 – fachowo pobieramy wymiary i szczegóły techniczne pomieszczenia do opracowania projektów.  Osobiście przyjeżdżamy do pomieszczenia, by w profesjonalny sposób pobrać wymiary, uwzględniając wszystkie szczegóły techniczne i przyłącza charakterystyczne dla danego pomieszczenia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawność wymiarów, dzięki czemu klient nie musi martwić jakimikolwiek niezgodnościami. Możemy też pracować zdalnie i przygotować projekty drogą internetową, wtedy dokładnie poinstruujemy Cię jakich informacji potrzebujemy i z taką samą starannością dopilnujemy by kuchnia imponowała jakością i wyglądem.

Krok 2: Zapewniamy profesjonalny montaż i transport Twojej kuchni

Dostarczamy i montujemy kuchnie (na terenie całego kraju i za granicą). Nasza ekipa doświadczonych monterów gwarantuje pełną zgodność efektu końcowego, staranność, oraz pełne dopasowanie do Twojego pomieszczenia.

Współpraca w przyszłości

Projekty wykonuje uznany projektant z 23-letnim stażem, będący głównym projektantem Studia (zarówno według koncepcji klienta, jak i naszych porad). Następnie spotykamy się dowolną ilość razy celem dostosowywania projektów i wyłonienia tego, który zadowoli Cię pod każdym względem.

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

11 + 9 =

    Studio-Kuchni.eu Wyjątkowe kuchnie na wymiar, centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń, kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123