Zaskakujące połączenie tradycji z elementami nowoczesnymi w meblach kuchennych i wyglądzie kuchni

Zaskakujące połączenie tradycji z elementami nowoczesnymi. Zaskakujące połączenie tradycyjnych drewnianych elementów takich jak fronty o kształcie ramki, z matowym jednobarwnym matowym lakierem. Zaskakujący może być blat wyspy kuchennej wykonany ze stali. Jest on niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Bardzo często stosuje się go w restauracjach, ze względu na trwałość oraz wysoką sterylność. Do tego wygląda nowocześnie, co czyni z niego świetną ozdobę każdego pomieszczenia w tym typie.

Nad wyspą zawieszony jest duży okap kuchenny, również wykonany ze stali.

Wymiarami pokrywa się on z wyspą, stanowiąc największą atrakcję wnętrza. Okap posiada stalowy komin w kształcie bryły, który biegnie aż do sufitu. Dookoła niego jest cienka stalowa kratka wraz z czterema wspornikami. z boku wyspy mamy chłodziarkę do wina, zabudowaną zmywarkę, oraz szafki do przechowywania rzeczy. Na blacie została zamontowana także szeroka płyta indukcyjna pozwalająca przygotowywać dowolne dania. Jest to świetne rozwiązanie aby wykorzystać kilka garnków, dzięki czemu jedzenie przyrządzimy w szybszy sposób.

Układ jest bardzo funkcjonalny ze względu na sposób, w jaki został zaprojektowany.

Idealnie pasuje to do mieszkania w kamienicy aby wykorzystać cechy takie jak wysokie wnętrze. Nikt nie wchodzi sobie tutaj w drogę, a wszystkie kluczowe miejsce takie jak kuchenka, zlewozmywak i lodówka mają swoje miejsce. Jest to istotne ponieważ wygląd powinien iść w parze z funkcjonalnością. Pomogą w tym również wszelakie akcesoria będące wewnątrz mebli. Od wysuwanych koszy po wewnętrzne oświetlenie. Ściana nad blatem pokryta jest szybą ze szkła hartowanego, czyli niezwykle wytrzymałą.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...
klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...
Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...
piękne_kuchnie_z_wyspa_1

Perfekcyjnie stonowana elegancja

Perfekcyjnie stonowana elegancja Piękna kuchnia z wyspą w bardzo stonowanej kolorystyce...