Zaskakujące połączenie tradycji z elementami nowoczesnymi w meblach kuchennych i wyglądzie kuchni

Zaskakujące połączenie tradycji z elementami nowoczesnymi. Zaskakujące połączenie tradycyjnych drewnianych elementów takich jak fronty o kształcie ramki, z matowym jednobarwnym matowym lakierem. Zaskakujący może być blat wyspy kuchennej wykonany ze stali. Jest on niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Bardzo często stosuje się go w restauracjach, ze względu na trwałość oraz wysoką sterylność. Do tego wygląda nowocześnie, co czyni z niego świetną ozdobę każdego pomieszczenia w tym typie.

Nad wyspą zawieszony jest duży okap kuchenny, również wykonany ze stali.

Wymiarami pokrywa się on z wyspą, stanowiąc największą atrakcję wnętrza. Okap posiada stalowy komin w kształcie bryły, który biegnie aż do sufitu. Dookoła niego jest cienka stalowa kratka wraz z czterema wspornikami. z boku wyspy mamy chłodziarkę do wina, zabudowaną zmywarkę, oraz szafki do przechowywania rzeczy. Na blacie została zamontowana także szeroka płyta indukcyjna pozwalająca przygotowywać dowolne dania. Jest to świetne rozwiązanie aby wykorzystać kilka garnków, dzięki czemu jedzenie przyrządzimy w szybszy sposób.

Układ jest bardzo funkcjonalny ze względu na sposób, w jaki został zaprojektowany.

Idealnie pasuje to do mieszkania w kamienicy aby wykorzystać cechy takie jak wysokie wnętrze. Nikt nie wchodzi sobie tutaj w drogę, a wszystkie kluczowe miejsce takie jak kuchenka, zlewozmywak i lodówka mają swoje miejsce. Jest to istotne ponieważ wygląd powinien iść w parze z funkcjonalnością. Pomogą w tym również wszelakie akcesoria będące wewnątrz mebli. Od wysuwanych koszy po wewnętrzne oświetlenie. Ściana nad blatem pokryta jest szybą ze szkła hartowanego, czyli niezwykle wytrzymałą.

Podobne projekty:

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni Proste kształty mebli zapewniają ponadczasowy wygląd....

Nowoczesna kuchnia ze stylem

Nowoczesna kuchnia ze stylem Coraz częściej kuchnia przestaje być wyłącznie pomieszczeniem w...