Znakomita angielska kuchnia

 

Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie elementy zestawione są tak, by tworzyć znakomity finalny efekt. Począwszy od ogromnej kuchenki nad którą znajdziemy zabudowany okap. Sama ściana nad blatem wykonana jest w całości z kamienia, a za nią ukryty jest telewizor. Możemy na nim zarówno wyświetlać użyteczne przepisy lub oglądać telewizje przy porannym śniadaniu. W środku ukryty jest starannie obudowany okap. Sama zabudowa nawiązuje stylistyką do wszystkich pozostałych elementów meblowych i jest starannie dekorowana. Po obu stronach okapu znajdziemy dwa masywne regały kuchenne. Obudowane są one kolumnami i licznymi zdobieniami, oraz dodatkowo podwyższane. Po środku każdego z regałów znajdziemy wyjątkowe rzeźby, nadające kuchni niepowtarzalny charakter i klimat. Podobnie jak przeszklone witryny za którymi możemy umieścić komplet ulubionej zastawy kuchennej. Po środku mebla znajduje się mały odcinek kamiennego blatu wykonanego z czarnego granitu. Czerń idealnie przełamuje kremowy kolor kuchni. Natomiast kolor mebli bardzo dobrze podkreśla naturalne zabarwienie drewna. Oba regały ustawione są symetrycznie do siebie i tworzą główną ścianę, która to buduje wyjątkowy nastrój. Pośrodku znajdziemy dwupoziomową ogromną wyspę. Jest ona zdobiona rzeźbionymi wspornikami, oraz z każdej strony wyglądem nawiązuje do stylistyki pomieszczenia. Dodatkowo z jednej ze stron mamy liczne szafki, oraz szuflady. 

Część górna wyspy wykonana jest z drewna, ponieważ służy do spożywania posiłków i picia porannej kawy.

Dzięki temu możemy oprzeć ręce na ciepłym drewnie. Niższa część składa się z granitu i umieszczonego w nim specjalnie wyprofilowanego zlewozmywaka. Z wierzchu widzimy wyłącznie gładką taflę kamienia. Sam granit jest wodoodporny, zatem cała ta przestrzeń idealnie nada się do gotowania, maksymalnie podnosząc funkcjonalność kuchni. Wszystkie szafki zapewniają wiele przestrzeni do przechowywania wszystkiego, co potrzebujemy w kuchni. Kolejny rząd szafek to dwie górne szafki, a między nimi ceramiczny zlewozmywak. Oczywiście tak tutaj, jak w każdej pozostałej części meble zostały wykończone starannymi zdobieniami, oraz podwyższone. Dzięki temu przestrzeń została maksymalnie wykorzystana, oraz ponownie dodało to klimatycznego wyglądu. Na uboczu znajdziemy masywnie zabudowaną lodówkę, nad którą dodatkowo znalazło się jeszcze miejsce na dwie szafki. Po bokach posiada ona starannie rzeźbione kolumny, które dodatkowo wizualnie poszerzają zabudowę. 

Podobnie jak górne listwy ozdobne obecne na całej szerokości angielskiej kuchni.

Podobnie jak górne listwy ozdobne obecne na całej szerokości kuchni. Posiadają one liczne wsporniki, oraz szczegółowe zdobienia. Świadczy to o staranności wykonania, oraz postawieniu na bezkompromisową jakość. Prawdziwą biżuterią są dwa żyrandole zawieszone nad wyspą, które doświetlają całą kuchnię, a jednocześnie są pięknym zwieńczeniem starannie zaplanowanego wyglądu. Począwszy od naturalnych materiałów, przez klimatyczne rzeźby, po perfekcyjnie dobrane dodatki w postaci żyrandoli, całość współgra tworząc ponadczasową realizację. Ciekawym elementem jest postawienie na piękno mebli, starannie ukrywając wszystkie sprzęty. Wciąż jednak obecne są tutaj wszystkie najnowsze rozwiązania ułatwiające pracę. Zdecydowanie jest to kuchnia w której priorytetem jest znakomity wygląd, oraz trwałość.

Podobne projekty:

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...
Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...